COVİD-19

 

COVİD-19 SOSYAL MESAFE İLE İLGİLİ

BİLGİLENDİRME VE TEDBİRLERİMİZ

Değerli misafilerimiz,
Bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüs Covid-19 salgını nedeniyle hepimiz zor günler yaşıyoruz. Önce sağlığımız diyerek kiminiz tatil ve tur planını ertelemeyi, kiminiz iptal etmeyi düşündünüz. Sizlerle birlikte hayalini kurduğunuz tatili sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek için gündemi yakından takip etmekteyiz. Bu süreçte bizler, siz sağlıklı ve güvenilir bir tatil yaşayın diye Dünya Sağlık Örgütü, Ulaştırma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açıkladığı öneri ve tedbirler kapsamında önlemimizi alıyoruz. Aldığımız önlemler doğrultusunda sizlerle birlikte bilinmeyenin güzelliğini keşfetmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.
Saygılarımızla, The Ivy Travel Agency.
01.06.2020 tarihi itibari ile Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı genelgeleri ile turlarımız aşağıdaki tedbir ve öneriler kapsamında gerçekleşecektir. 

1.Turumuza katılacak tüm misafirlerimiz HES kodu ile turlarımıza katılabilir.
2.Araçlarımızda yolcu kontenjanlarımız %50 kapasite uygulanacaktır. Örneğin 46 kişilik bir araçta rehber dahil 23 kişi seyahat edecektir.
3.El bagajları eldiven ile alınarak, eldiven ile geri verilecektir.
4.Rehberlerimiz anlatım esnasında ve ikili diyaloglarda SİPERLİK ve MASKE birlikte kullanacaktır.
5.Araçlarımız tur esnasında her gün sonu detaylı dezenfekte edilir, her tur sonrası yine detaylı temizlik ve dezenfekte işlemi yapılır.
6.Araçlarımızda her iki kişilik koltuğa bir yolcu oturacak şekilde sosyal mesafe kurallarına uygun düzen alınır. Tur esnasında rehber anlatımlarında sosyal mesafe kurallarına uyulması gerekir.
7.Her gün araca binerken tüm yolcularımızın ateş ölçümü rehberimiz tarafından yapılacaktır. Araçlarımızda ön ve arka kapıda dezenfektan bulunacaktır. Her gün tüm misafirlerimize yeni maske dağıtımı yapılır.
8.Araç içerisinde ve tur esnasında maske takmak ZORUNLUDUR.
9.Konaklamalı turlarımızda HİJYEN SERTİFİKALI oteller tercih edilecektir.
10.Mola yerlerimiz HİJYEN SERTİFİKALI dinlenme tesisleri tercih edilecektir.
NOT: Sağlık Bakanlığından ve Bilim Kurulundan iletilecek olan yeni tedbirlere göre kurallar değişiklik gösterebilir.

TATİLİNİZDEN VAZGEÇMEYİN ERTELEYİN!

 

Enter your keyword