JEEP SAFARİLİ LİKYA TURU

JEEP SAFARİLİ LİKYA TURU

KAUNOS MEZAR
GÖKOVA KÖRFEZİ
İZTUZU
SAKLIKENT
12 ADALAR
safari

LİKYA TURU

JEEP SAFARİ HEDİYELİ !!
12 ADALAR TEKNE TURU FARKI İLE !!
İZTUZU PLAJI  CARETTA CARETTA FARKI İLE !!
ÇAMUR BANYOSU FARKI İLE !!

3 GÜN – 2 GECE

DALYAN – İZTUZU PLAJI – 12 ADALAR –
SAKLIKENT KANYONU – ÇAMUR BANYOSU – TEKNE TURLARI – JEEP SAFARİ

TUR FİYATI: 1699 TL’ den başlayan fiyatlarla..!!

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

TUR TARİHLERİ: 1. TARİH : 2 -4 MAYIS (Ramazan Bayramı), 2. TARİH : 20 – 22 MAYIS, 3. TARİH : 3 – 5 HAZİRAN, 4. TARİH : 10 – 12 HAZİRAN, 5. TARİH : 24 – 26 HAZİRAN, 6. TARİH : 1 – 3 TEMMUZ, 7. TARİH : 9 – 11 TEMMUZ (Kurban Bayramı), 8. TARİH : 22 – 24 TEMMUZ, 9. TARİH : 5 – 7 AĞUSTOS, 10. TARİH : 19 – 21 AĞUSTOS, 11. TARİH : 2 – 4 EYLÜL, 12. TARİH : 16 – 18 EYLÜL, 13. TARİH : 23 – 25 EYLÜL
1. GÜN GÖKOVA – DALYAN – TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI

Sabah belirlenen saatlerde belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Yol üzerinde uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp (ekstra) Aydın Çine Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova Körfezi’nin eşsiz manzarasını seyredip, büyüleyici doğası, tertemiz denizi ve tarihi dokusu ile ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olan Dalyan’a gidiyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz ve molamızın ardından Dalyan Tekne Turu’na (ekstra) çıkıyoruz. Tekne turumuzda sazlıkların arasından geçerek, Kaunos Kral Mezarları’nı, Caretta Caretta’ların yumurtalarını bıraktığı yer olduğu için aynı zamanda ‘’ Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach ) ‘’olarak da adlandırılan İztuzu Plajı’nı geziyoruz ve arzu eden misafirlerimizle yüzme molası veriyoruz. Tekne turumuzun ve yüzme molamızın ardından aracımıza binerek, Fethiye Çalış’ta bulunan MENDOS GARDEN EXCLUSIVE otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra, isteyen konuklarımız otele çok yakın mesafeye sahip Çalış Plajı’ndan denize girme şansına sahip olacaklar. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2. GÜN JEEP SAFARİ – SAKLIKENT KANYONU 
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, heyecan ve adrenalin dolu bir Jeep Safari turu bizleri bekliyor. Nefes kesici manzaralar eşliğinde Tlos Antik Kenti, Büyük İskender Mağarası’nı gezerek turumuza başlıyoruz. Sonrasında buz gibi suları olan Yaka Park, doğanın benzersiz güzelliklerini içinde barındıran Gizli Kent ve öğle yemeğimizin ardından esrarengiz kanyona ve binbir hastalığa şifa olan suyuna hayran kalacağımız Saklıkent gezeceğimiz yerler arasında. Misafirlerimiz gün içerisinde Çamur Banyosu, yürüyüş ve dilerlerse Karaçay nehrinde rafting (ekstra) heyecanını yaşayabilirler. Adrenalin dolu Jeep Safari turumuzun ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
3. GÜN 12 ADALAR – TEKNE TURU – FETHİYE LİMAN – İZMİR
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, muhteşem bir gün geçirmek için Fethiye limanından ayrılıp turkuaz renkli, berrak sulara sahip Ege Denizi’ne açılıyoruz. Tekne turumuzda (ekstra) Kızıl Ada, Katrancı Adası, Yassıcalar, Tersane Adası, Göcek Adası göreceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz Ege’nin mavi sularında gezerken banana, jet-ski, ringo’ya binebilir veya tüm gün uzanıp Ege güneşinin zevkini çıkarabilirler. Öğle yemeğimizi teknede masmavi suların üzerinde aldıktan sonra tekne turumuzu bitiriyoruz ve Fethiye limanı gezip otobüsümüze geçiyoruz ve yolda gerekli molaları vererek Muğla – Aydın üzerinden akşam saatlerinde İzmir’e varıyoruz. Bir başka The Ivy Travel Agency turunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
º 2 gece otel konaklaması
º Otelde alınan 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği
º Lüks araç ile ulaşım
º Seyahat Sigorta Güvence Paketi
º The Ivy Travel Agency Rehberlik Ücreti
º Jeep Safari ( Yemekli )
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
º Yol üzerinde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
º Öğle yemekleri
º Tüm yemeklerde alınacak içecekler
º Tekne Turları
º Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
º Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Enter your keyword