ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU

ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU

1777_b
birgi323
birgi-alacati-cesme-izmir-turu_171226153721
Birgi-Köyü-Ödemiş-Gezilecek-Yerler
birgiii
ode-32-b0c54471
odemis-gezilecek-yerler
1775_b

ÖDEMİŞ-BİRGİ-BOZDAĞ TURU
SUCUK EKMEK DAHİL

Sabah saat 07:00 Girne Ofis önü, 07:05 Karşıyaka İskele önü, 07:30 Üçyol, 07:50 Üçkuyular Opet önü, 08:10 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önünden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, yolda uygun bir tesiste kahvaltı molası verip Ödemiş’e hareket ediyoruz.
Ödemiş’e ulaştıktan sonra serbest zaman verip, meşhur Ödemiş ekmeğini almak için uygun bir fırında ekmek alışverişi yapıyoruz. Serbest zamanımızın ardından, Yeşilçam filmlerine konu olmuş ve 7 Cücelerin memleketi olan Birgi Köyü’ne geçiyoruz. Burada muhteşem Çakırağa Konağı’nı ( Açık olursa ! ), Selçuklu mimarisini yansıtan Ulu Camii’yi ve Birgi Dede Türbesi’ni ziyaret ediyoruz.
Birgi Kasabası’ndan ayrıldıktan sonra Gölcük’e gidiyoruz. 1050 metre yükseklikteki bu yayla gölünde, yürüyüşler yapıp keyifli zaman geçiriyoruz. Göl kenarındaki çay bahçemizde öğle yemeği için  The Ivy Travel Agency ikramı olan sucuk ekmeğimizi yiyoruz.
Ardından Gölcük’e veda edip, Bozdağ Kasabası’na çıkıyoruz. Burada; ünlü tulum peyniri ve köpük helvası alışverişi için serbest zaman verdikten sonra, Bozdağ Kayak Merkezi’ne geçiyoruz ve burada karın tadını çıkarıp, dileyen misafirlerimizle kartopu oynuyoruz. Teleferik’in açık olması durumunda arzu eden misafirlerimiz Bozdağ Kayak Merkezi‘nde teleferiğe binebilirler ( Açık olursa ! ). Akşam saatlerinde yolumuzun üzerindeki şifalı suları ile bilinen Kırkoluk Çeşmesi’nde kısa bir mola verip,sularımızı içtikten sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Bir başka The Ivy Travel Agency turunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

º Öğle yemeği sucuk ekmek + ayran
º The Ivy Travel Agency Rehberlik Ücreti
º Yeni Model Otobüs ile Ulaşım ( Kişi Sayısına Uygun Araç Belirlenir! )
º Seyahat Sİgorta Güvence Paketi
º Belirtilen tüm çevre gezileri ve turlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

º Yolda alınacak sabah kahvaltısı
º Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Enter your keyword