Turlar

Keşfedilecek çok yer var!

Gurme Turları

Gurme turları; gidilen ülkenin ya da şehrin tarihi ve kültürel özelliklerini tanımanın yanında oranın özel yemeklerini ve mutfak kültürlerini de öğrenmeye yarayan çift yönlü gezilerdir.

Meditasyon Turları

Meditasyon Turları; günlük hayatın stresinden bunalan ve gezerken rahatlayan insanlar için biçilmiş kaftandır. Farklı bir kültürü tanıyıp yeni yerler görürken, ruhunuzu meditasyonla besleyip yeni meditasyon türleri hakkında bilgilenip şifalanabilirsiniz.

Yurtdışı Turları

Yurtdışı tur alternatifleriyle görmek istediğiniz tüm lokasyonları belirleyip dünyanın dört bir köşesinde anılar biriktirebilirsiniz.

Arkeolojik Turlar

Tarihin tüm ayrıntılarını görmek isteyenler için düzenlenen arkeolojik turlarımız ile tüm yapıları keşfedebilirsiniz.

Yurtiçi Turlar

İstediğiniz rotasyon için incelikle planlanmış, Türkiye'nin her şehrini her ayrıntısı ile gezip görebileceğiniz Yurtiçi Turlarımız bulunmaktadır.

Festival Turları

The Ivy Travel Festival Turları ile farklılıkların tadına varabilir, bulunduğunuz yere özgü kültürel alışkanlıkları yakından tanıyabilir, en özel lezzetleri tadabilirsiniz

Butik Turlar

The Ivy Travel farkıyla seçilmiş, özel yerleri görmeye hazır mısınız? Kendinizi özel hissetmek ve bölge halkıyla iç içe olmanın tam zamanı.

Kış Turizmi

Ziyaretçilerine yaz mevsiminde zengin turizm olanağı sunan Türkiye'miz, kış döneminde de kayak merkezleri ve termal tesisleriyle bu olanağı kış aylarında da doya doya yaşatıyor.

GAP Turları

Gap gezileri, Güneydoğu gezilecek yerler, görülmesi gereken mekanlar ve tarihi köşeleri keşfe çıkarıyor…

1 2

Enter your keyword