ULUDAĞ TURU 1. BÖLGE KONAKLAMALI

ULUDAĞ TURU 1. BÖLGE KONAKLAMALI

 

trendlife
thumbs_b_c_d3c3ba9f9f006ac70e446144e7746144
uluag-kayak-merkezi-ucretleri-1024×682
uludağççç

 

ULUDAĞ 1. BÖLGE KONAKLAMALI  KAR TATİLİ TURU 

TREND LIFE HOTELS ULUDAĞ AYRICALIĞI İLE…

3 GÜN – 2 GECE 

2 Sabah Kahvaltısı + 2 Öğle Yemeği + 2 Akşam Yemeği 

 TURLARIMIZA KATILAN MÜŞTERİLERİMİZ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDAN MUAFTIR!!

TUR FİYATI: 1850 TL 

TUR TARİHLERİ : 1. TARİH : 12 – 14 ŞUBAT ( SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL ), 2. TARİH : 19 – 21 ŞUBAT, 3. TARİH : 26 – 28 ŞUBAT, 4. TARİH : 05 – 07 MART
1.GÜN
İZMİR ÇIKIŞ
Tur Hareket Detayları,
Kalkış Yerleri :
Sabah saat 6:30 Girne Ofis önü, 6:35 Karşıyaka İskele önü, 7:15 Üçyol, 7:35 Üçkuyular Meydan, 8:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önünden siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Akhisar – Susurluk üzerinden yolda gerekli molaları vererek, Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkenti olan Bursa’ya gidiyoruz. Burada rehberimizin anlatımı eşliğinde Ulucamii ve Kozahan yani İpekçiler Çarşısı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Bursa’ya özgü meşhur kestane şekeri, hediyelik eşya, ipek eşarp alışverişi yapabilirler. Ardından, Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olan ve Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’a gidiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Yüksekliği 2543 metre olan Uludağ’da dileyen misafirlerimiz eşsiz doğa ve kar manzarası eşliğinde kayak ve snowboard yapabilir, kızak veya kar motoruna binebilir, dileyen misafirlerimiz ise telesiyej ile zirveye çıkıp bembeyaz kar manzarasının tadını çıkarabilirler. Geçireceğimiz keyifli zamanların ardından akşam yemeği ve konaklama Trend Life otelimizde.
2. GÜN TAM GÜN ULUDAĞ
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün Uludağ’ın keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkıp, yukarı da bulunan kafelerde kar manzarası eşliğinde sıcak içeceklerini içebilir, dileyen misafirlerimiz kayak ve snowboard yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise kar motoru ile safari turuna çıkabilir. Otel de alacağımız öğle yemeğimizin ardından, dileyen misafirlerimiz karda keyifli yürüyüşler yapabilirler. Saat 17:00 ‘de otelimizde alacağımız kurabiyeli çay – kahve saatinde şömine eşliğinde keyifli zaman geçiriyoruz. Bütün gün Uludağ’ da karın tadını doyasıya yaşayacağımız günün ardından otelde akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Trend Life otelimizde.
3. GÜN
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, öğle saatlerine kadar Uludağ’da karın tadını çıkarıyoruz. Öğle yemeğimizi otelde aldıktan sonra Uludağ’a veda edip, İnkaya Köyü’ne gidiyoruz ve heybetli tarihi çınar ağacını görüyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molasının ardından yolda gerekli molaları vererek, İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka The Ivy Travel Agency turunda siz değerli misafirlerimizle görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

º Uludağ 1. Bölge Trend Life Hotels 2 Gece Konaklama
º Tam Pansiyon Soft Plus (Sabah+Öğle+Akşam Yemekleri ve Yemeklerde Alınan Soft İçecekler)
º Otelde 2 Sabah Kahvaltısı+2 Öğle Yemeği+2 Akşam Yemeği
º Otel’de 5 Çayı Büfesi+Gece Çorbası
º The Ivy Travel Agency Rehberlik Ücreti
º Seyahat Sigorta Güvence Paketi
º Lüks araçla ulaşım
º Araç içi soğuk ikramlar
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

º İlk gün yolda alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
º Telesiyej, Kayak Takımı, Kızak, Kar Motoru, Kayak Kıyafeti Ücretleri
º Kişisel Harcamalar
º Kişisel olarak alınacak yiyecek, içecek ve alışveriş
º Otelde Mini Bar ve Ekstra Harcamalar
º Alkollü İçecekler
º Müze ve Ören Yerlerine Giriş Ücretleri

 

Enter your keyword